Elephone P3000 – otisky prstů?

Za necelých 150$ si můžete u společnosti FocalPrice zakoupit značkový mobilní telefon Elephone P3000. Co je na něm tak zajímavého? Disponuje snímačem otisků prstů, podobně jako iPhone 6. Nemusíte jej ale používat pouze k ověření vaší identity, ale klidně k posouvaní webové stránky dolů. Celkově tedy telefon vyjde na 4500Kč včetně DPH a poplatku České Pošty.

KOUPIT ELEPHONE NYNÍ
4g lte

Telefon vám nabídne nejnovější technologie bezdrátové mobilní sítě 4G, která zvládá přenos dat v rychlosti až 100Mb/s – já osobně mám doma připojení 30Mb/s… Můžete samozřejmě využít WiFi sítě, nebo Bluetooth 4.0. Telefon ještě nabízí tyto funkce:

  • GPS – Telefon použijete jako GPS navigaci do auta
  • OTG – Do MicroUSB portu můžete připojit myš, klávesnici, flashku…
  • NFC – Používá se pro bezkontaktní platby, přenos souborů, nebo s těmito samolepkami.
  • Čtečka prstů – Slouží místo zadávání hesla, nebo pro posouvání stránek
  • Gesta – Telefon jednoduše zapnete gestem

ARM
Co se týče výkonu, telefon nabízí čtyř jádrový procesor s taktem 1,3GHz vyrobený technologií 28nm a postavený na architektuře Cortex ARM V7 . Spolu s grafikou MTK6582 si můžete užít hraní her či sledování HD filmů. Všechny vaše soubory nahrajte do telefonu, ten má úložiště o velikosti 8GB – což není moc, ale dá se rozšířit až o 128GB MicroSD kartou. RAM 1GB, která by mohla být o gigabajt větší, zajistí plynulý chod několika aplikací.

KOUPIT ELEPHONE NYNÍ

Osobně mi telefon přijde velice zajímavý a za slušnou cenu. Zajímavá volba pro uživatele s nároky na nízkou cenu a slušný výkon.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 40 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *