Jak ušetřit ještě více?

Plnapenezenka.cz – získejte až 25% z nákupu zpět

Přemýšlíte nad nákupem v některém z eshopů uvedeném na této stránce? A víte, že můžete získat ještě nějakou tu korunu z nákupu zpět?
Díky službě Plná peněženka můžete získat až 25% z nákupu zpět. Nejedná se o podvod, neplatíte nic navíc ani nejste nijak omezeni.

Registrujte se nyní a získejte bonus 50Kč – klikněte na tlačítko níže:

ZÍSKAT BONUS 50KČ IHNED

Jak to funguje?

Nakupujete úplně stejně, jako by jste nakupovali bez Plné Peněženky. Jediný krok navíc, je dostat se do obchodu přes portál Plná Peněženka. Díky tomu je zajištěno, že e-shop i Plná Peněženka ví, že jste nakoupili díky nim.

  1. ZAREGISTRUJTE SE NA PLNÁPĚNĚŽENKA.CZ
  2. VYBERTE SI OBCHOD
  3. OBJEDNEJTE ZBOŽÍ
  4. PŘIPÍŠE SE VÁM ODMĚNA
  5. UŠETŘENÉ PENÍZE DOSTANETE ZPĚT NA ÚČET (Výplata od 1Kč)

Zdroj: www.plnapenezenka.cz
Kolik mohu získat zpět v praxi?

PlnouPeněženku používám od října 2017 a v březnu mi byla vyplacena tato částka na účet. V Číně ale i  v českých e-shopech nakupuji často, rozhodl jsem se zkusit Cashback portál a vida, 300 korun zpět je super! Nákupy přes PP (PlnáPeněženka) mě nezdržují a časem se naspoří částka, která potěší. 

Přehled odměn za cca. 6 měsíců používání portálu
Příchozí platba na účet
Pptvrzené odměny z různých e-shopů

U kterých obchodů mohu nakupovat?

a spousta dalších…

Seznam všech obchodů, které spolupracují s Plná Peněženka najdete ZDE.

Není to podvod?

Asi jste se zamysleli, jak je možné vrátit část peněz z nákupu zpět – je to prosté. Každý zapojený e-shop využívá Affiliate marketingu. Affiliate marketing je jeden z druhů zvyšování prodejů – funguje u pojišťoven, e-shopů a začíná se rozrůstat i mezi podniky, které stále používají pouze “offline prodej”.

Příklad:

    1. Koupíte si zboží na Aliexpressu, odkaz na Aliexpress jste našli brouzdáním po internetu. Zaplatíte $3. Aliexpress dostane $3, vy vaše zboží.
  1. Koupíte si opět zboží na Aliexpressu, tentokrát přes odkaz na tomto webu. Zaplatíte $3. Aliexpress dostane $2,85, vy vaše zboží a zbylých 15 centů dostanu já, za to že jsem Vás do obchodu přivedl.

Více ohledně Affiliate marketingu se dozvíte ZDE.

Plná Peněženka dělí totéž, jen z těch 15 centů, které by dostala, Vám dá třeba půlku. Prosté, funguje to, není nic, co by bránilo takovému obchodu.

Máte dotazy?

Neváhejte kontaktovat podporu PlnáPeněženka.cz 🙂

Pokud jste připraveni, klikněte níže a vyzvedněte si prvních 50 korun…

ZÍSKAT BONUS 50KČ IHNED
Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *