Jak ušetřit při nákupu + získat peníze z nákupů zpět

V Číně ale i jiných zemích nakupuji často – v zahraniční jsou ceny nižší, je zde dostupné zboží, které se v ČR nedá koupit nebo je to často pohodlnější, než nakoupit v ČR. Hledal jsem způsob, jak co nejvíce snížit náklady, nakupovat za co nejnižší ceny a to co nejrychleji a bez zbytečného hledání. Ušetřil jsem Vám práci při hledání a shrnul vše v tomto článku. 

Pokud nakupujete pravidelně na e-shopech v Číně, např. na:

Můžete získat peníze zpět. Zároveň Vám ukážu, jak srovnat ceny zboží z více portálů a najít tak nejlevnější nabídku. A co víc, kde najít slevové kupóny. 
Peníze zpět – cca 5% z nákupu cashback

Díky portálům jako je např. Tipli, Plnapenezenka nebo hamty.cz můžete získat peníze zpět. Jak na to? Jednoduše si na těchto webech vytvořte účet, přihlašte se a připojte se na eshop, kde chcete nakoupit, přes váš účet. Peníze následně získáte zpět, na Váš účet. 

Podrobný návod jak nakupovat díky Plnapenezenka.cz

Podrobný návod jak nakupovat díky Tipli

Podrobný návod jak nakupovat díky Hamty.cz

Získal jsem takto zpět více než 750 Kč a to pouze díky tomu, že jsem obětoval o 30s více času, než je k nákupu potřeba. Myslím, že to stojí za to 🙂 

Slevové kupóny – další cesta, jak ušetřit 

Na slevy už dneska moc neslyším. Často jsou slevy méně výhodné, než zboží v jiných obchodech a řekněme si upřímně, jaké zboží dnes není ve slevě nebo v akci? Téměř všechno. Co se ale občas vyplatí, je kouknout na slevové kupóny. Díky nim je možné získat např. dopravu zdarma nebo slevu několik dolarů na celý nákup. A to už se vyplatí. 
Nutno říct, že to není vždy tak jednoduché, ale když dělám větší nákup v jednom eshopu, obětuji pár minut pro zjištění, zda-li jsou kupóny k dispozici. Často tak ušetřím několik dolarů. 

Stránek pro distribuci kupónů je opravdu mraky. Zde je ale několik doporučení, které jsem nasbíral během několika let, co nakupuji v Číně: 

  • Prohlídněte oficiální Facebookové stránky e-shopů – zde také najdete kupóny
  • Přihlašte se k odběru novinek u e-shopů – posílají kupóny 
  • Sledujte BLOG e-shopů 
  • Počítejte s kupóny v době oslav apod. – Vánoce, Halloween, nový rok… 

Slevové kupóny na jednom místě – slevové stránky

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 40 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *