ChinaBuye

– Oblečení za pár dolarů

ChinaBuye je eshop, který se zabývá především prodejem oblečení, ale naleznete tu spoustu jiných produktů. Objednal jsem pár kousků, jednalo se o kryt na mobilní telefon, sadu šroubováků (je to již rok a mám ji doteď). V současnosti zde moc nenakupuji, ale přesto je eshop spolehlivý a rád bych zde nakoupil znovu.

ChinaBuye Coolest LED Watch

www.chinabuye.com

Chcete ušetřit na nákupu v tomto e-shopu?

Díky portálu PlnaPenezenka.cz můžete získat určitá procenta z nákupu zpět. Neplatíte nic navíc, žádné vstupní poplatky a výplata odměň možná od 1Kč – přímo na váš účet. 

ZÍSKAT BONUS 50KČ IHNED

Sada precizních šroubováků – TORX, Philips… – $9.11 – asi 200Kč
Kryt na mobilní telefon HTC M7 – $1,5 -40Kč
V Čínském obchodě ChinaBuye koupíte:

  • Oblečení – legíny, podprsenky, kalhotky, šaty či košile, bundy, mikiny, spodní prádlo pro muže
  • Elektronické cigarety  – náplně “liquid”, náhradní díly, pouzdra
  • Mobilní telefony a příslušenství k nim – pouzdra, ochranné fólie, náhradní díly, obaly, externí baterie, nabíječky
  • Nástroje na rozebírání či opravu elektroniky, různé příslušenství či zlepšováky
  • Věci pro vaše auto – tuning interiéru i zevnějšku, různé elektronické přístroje či opravu laku v tužce (znáte z TV od Horsta)

Platba:

Na Chinabuye zaplatíte pomocí internetové peněženky PayPal. Jedná se o rychlou a bezpečnou platbu, PayPal chrání vaše údaje a dává vám ochranu kupujícího po dobu 45 dnů. Pokud PayPal ještě nemáte, založte si jej za pár minut – klikněte zde pro návod. Používání PayPalu je zdarma a neplatíte žádné měsíční poplatky. Když máte založený účet, dobijte si ho nebo si registrujte platební kartu a můžete vesele nakupovat. Připravil jsem pro Vás video, kde Vám ukáži postup jak účet dobít a následně s ním zaplatit zboží:
 

Partnerský program:

Pokud nakoupíte zboží u Chinabuye, získáte body se kterými můžete následně zaplatit jiné zboží. Body získáváte také za psaní recenzí, nahrání fotek nebo videí. Do bodů se nezapočítává poštovné (Poštovné je zdarma, ale můžete si připlatit za sledovací číslo nebo za přepravu pomocí FedEx apod.) 100 bodů = $1 sleva

Bodový program:
0 Základní
1000 Stříbrné VIP
5000 Zlaté VIP
10000 DiamantovéVIP

VIP Slevy 
Základní – normální ceny
Stříbrné VIP 0-1%
Zlaté VIP 1-2%
Diamantové VIP 2-3%
Poprosím Vás o malou službu. Nakupujte na ChinaBuye kliknutím na tlačítko níže. Proč? Pokud nakoupíte přes toto tlačítko, dostanu z vaší objednávky něco málo na provoz webu a jeho růst. Ceny pro Vás zůstanou stejné, mě ale toto kliknutí velice pomůže a můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem… Děkuji, Dominik Pecháč

 VSTOUPIT NA STRÁNKU CHINABUYE.COM

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *