DHGate

DHGate – dostupný velkoobchod

Nakupujete na Aliexpressu? A znáte Alibabu? Tak DHGate je něco mezi těmito dvěma obchody. Není to obchod pro malé objednávky (také se dá) ale hlavně pro větší odběry – od 10ks a více.

Osobně zde nakupuji hlavně tvrzená skla, obaly, fólie a jiný materiál, který potřebuji vzhledem k mé činnosti a tou je servis výpočetní techniky.

Chcete ušetřit na nákupu v tomto e-shopu?

Díky portálu PlnaPenezenka.cz můžete získat určitá procenta z nákupu zpět. Neplatíte nic navíc, žádné vstupní poplatky a výplata odměň možná od 1Kč – přímo na váš účet. 

ZÍSKAT BONUS 50KČ IHNED

Platba za zboží

Podporovány jsou platby kartou, bankovním převodem či pomocí služby Skrill (Moneybookers).

Platba kartou

Podporovány jsou všechny karty (pokud ji máte správně nastavenou, více info jak správně nastavit kartu zde). Možná to někomu nepřijde bezpečné platit přímo kartou, ale stejně jako u jiných e-shopů, peníze ani údaje o kartě nedostane přímo prodejce, nýbrž provozovatel portálu – DHGate. Platba je tedy bezpečná a riziko, že by se s vaší kartou cokoliv stalo je stejné jako při platbě ve větších českých e-shopech

 Skrill (Moneybookers)

Skrill je internetová peněženka (podobně jako PayPal). Veškeré platby probíhají z kreditu, který na této peněžence máte, kredit si dobijete například převodem. Je to tedy jedna z nejbezpečnějších cest, jak platit na internetu, samozřejmě tato služba není úplně bez poplatků, ty ale nejsou nikterak vysoké. Možné je také vystavení předplacené platební karty, celý účet na Skrill může tedy sloužit jako oddělený účet pro placení na internetu. Veškeré poplatky, podmínky, návody a povídaní o službě Skrill – Moneybookers najdete ZDE.

Platba bankovním převodem

Podobně jako valná většina Asijských e-shopů, je možné platit převodem z účtu. Princip je jednoduchý – ve vašem IB pošlete zahraniční platbu a po obdržení peněz je Vám zboží zasláno. Spousta bank má ale tuto platbu zpoplatněno, relativně vysokou částkou a tudíž nemá moc smysl využívat platbu převodem. 

 

Poprosím Vás o malou službu. Nakupujte na DHGate kliknutím na tlačítko níže. Proč? Pokud nakoupíte přes toto tlačítko, dostanu z vaší objednávky něco málo na provoz webu a jeho růst. Ceny pro Vás zůstanou stejné, mě ale toto kliknutí velice pomůže a můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem… Děkuji, Dominik Pecháč 

VSTOUPIT NA STRÁNKU DHGATE.COM

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *