eBay

– Největší nákupní portál

eBay je známý asi všem – možná jste o něm jenom slyšeli, ale ještě jste z eBaye nic nekoupili. Tento server byl založen v roce 1995 a dnes je to největší Aukční portál na světe. Najdete zde nabídky prodejců z Česka, USA, Velké Británie či z Arabských zemí. Nás bude nejvíce zajímat nabídka Asijských států, která nemá konkurenci hlavně proto, že opět nabízejí poštovné zdarma. Předměty se prodávají buď za pevně stanovenou cenu, nebo jsou ve formě aukce. Na eBayi najdete oblečení, elektroniku, součástky, auta, motorky… Díky své známosti zde naleznete skoro vše za skvělé ceny.
Chcete ušetřit na nákupu v tomto e-shopu?

Díky portálu PlnaPenezenka.cz můžete získat určitá procenta z nákupu zpět. Neplatíte nic navíc, žádné vstupní poplatky a výplata odměň možná od 1Kč – přímo na váš účet. 

ZÍSKAT BONUS 50KČ IHNED

Platba:

Platí se pomocí systému PayPal – platba je jednoduchá, bezpečná a rychlá.Účet PayPal vytvoříte za pár minut a jak ho používat si můžete přečíst zde. Na eBay je aktivní ochrana zákazníka, takže pokud své zboží neobdržíte, sdělíte to eBayi a on vyřeší spor s prodejcem. U Asijských prodejců vám buď vrátí peníze, nebo odešle nový kousek. Kdyby nedodržoval pravidla eBaye a dostal několik negativních recenzí, zablokují mu účet. Na eBayi se tedy nemusíte bát nakupovat.

 

Ochrana kupujícího:

Na eBay máte garanci vrácení peněz pokud zboží nedojde, nebo dorazí poškozené (popřípadě jsou s ním jiné potíže). Pokud potřebujete něco takového vyřešit, podívejte se na následující video:

Přikládám několik frází, které můžete zaslat prodejci:

Zboží nepřišlo:

Hello, it’s been a long time since the package was sent, but I still not received it. Could you please refund me? Thank you and have a nice day, Vaše jméno.

Zboží je poškozené: – do přílohy doporučuji přidat fotky zboží

Hello, I have received your order, but it’s damaged. Could you please refund me? Thank you and have a nice day, Vaše jméno.

Pokud máte jiné potíže, použijte Google překladač (na tyto případy stačí, obchodníci jej také používají)

 

Moje zkušenosti:

Z eBay nakupuji velice často a to hlavně proto, že zde mají veliký výběr a zboží si mohu seřadit podle ceny. Najdu si tak nejlevnějšího prodejce a zboží které hledám. Na eBay už mám přes 100 hodnocení, nakoupil jsem zde opravdu hodněkrát.

 

 

3 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *