FastTech

FastTech – Elektronické cigarety

V poslední době se rozrůstá trh s elektronickými cigaretami a to hned z několika důvodů – je to levnější a zdravější alternativa kouření cigaret, odpadá spoustu “nevýhod” klasického kouření a možná bych dodal, že to je součást módy dnešních dnů. FastTech je jednou ze stránek odkud je bezpečné kupovat elektronickou cigaretu. Proč?

 • Produkty označené Authentic jsou opravdu originál
 • Levné produkty oproti Českému trhu
 • Poštovné zdarma
 • Široký výběr

Na Fasttechu najdete i jiné produkty než gripy, mody, atomizéry či baterie – tento e-shop není zaměřený na konkrétní kategorii produktů a tak tu nalezneme i příslušenství k elektronice, TV Boxy, svítilny či LED žárovky. Jak jsem ale zmínil výše, Fasttech je hlavně spojen s elektronickým kouřením .

Chcete ušetřit na nákupu v tomto e-shopu?

Díky portálu PlnaPenezenka.cz můžete získat určitá procenta z nákupu zpět. Neplatíte nic navíc, žádné vstupní poplatky a výplata odměň možná od 1Kč – přímo na váš účet. 

ZÍSKAT BONUS 50KČ IHNED
 

Platby

Zaplatit můžete třemi způsoby:

 • PayPal – buď ze zůstatku, nebo pomocí platební karty. Není potřeba mít účet PayPal pokud nakupujete jednou za čas.
 • Pomocí platební karty – Fasttech neukládá informace o Vaší kartě, jedná se bezpečnou platbu.
 • Pomocí BitCoin – osobně BitCoin nepoužívám, nemohu k tomu tedy napsat více. Platí se pomocí BitPay a ověření platby trvá hodinu.


Video jak zaplatit pomocí PayPal naleznete ZDE.

VSTOUPIT NA STRÁNKU FASTTECH.COM

Dodání

Dodání je obvyklé jako u většiny produktů z Číny, tedy 2-3 týdny v průměru. Občas se ale stane, že zboží není na skladě – pravděpodobně e-shop nestíhá naskladnit zboží a proto trvá někdy i týden či dva než balíček odešlou. Je to nevýhoda, ale netýká se to vše produktů. Můžete si případně nechat zaslat zboží, které je na skladě a zbytek, na který by jste čekali déle si buď poslat v jiné zásilce, nebo ho stornovat a koupit jinde.
Všechny zásilky nad 20USD mají automaticky tracking number – tedy podací číslo které můžete sledovat např. ZDE . Zásilka je tedy Českou Poštou braná jako doporučený balík.

Všechny možné způsoby dodání můžete najít zde. Doporučuji použít Singapore Post nebo HongKong Post. 

Stornování objednávky

Se stornováním není problém, systém je automatizovaný a máte dvě možnosti jak získat peníze zpět

 • Vydání kupónu ve stejné hodnotě
 • Zaslání peněz zpět na PayPal

Pokud tedy chcete produkt poslat zvlášť – nechte si vydat tzv. gift certificate – dostanete kód za který můžete produkt koupit znovu a tudíž bude poslán v jiném balíčku. Pokud chcete produkt jinde, nechte si poslat peníze zpět na PayPal – trvá to 2-3 dny a s penězi už můžete naložit jak se Vám zalíbí.

Styled vs Authentic

Na Fasttechu můžete najít tyto typy produktů:

Authentic

Jedná se o 100% originální produkt. Občas Fasttech strhává nálepky z produktů – vedla se o tom diskuze proč, oficiální vyjádření jsem ale nedohledal. Spekuluje se o prodejních cenách Fasttechu a negativnímu přístupu od výrobců k těmto cenám. Každopádně produkty jsou vždy v pořádku a nemají vady či jiné chyby.

Styled

Velocity Styled RDA Rebuildable Dripping Atomizer  Takto zní název produktu prodávaného na FastTechu. Jedná se o klon produktu – tudíž může být nekvalitní, nebo úplně stejný. Je to bohužel kus od kusu a jediné vodítko, jak se vyvarovat problémům je používat selský rozum a číst recenze. Problém může nastat u boxů či jiných zařízení která jsou složitější na výrobu, kdy elektronika nemusí být tak kvalitní jako originál. U atomizérů či jiných produktů se není čeho bát, maximálně nemusí některá součást sedět tak jak má nebo se opotřebí rychleji než originál. Kompenzací je ale nižší cena.

Reklamace a záruka

Fasttech má pravidla pro vrácení zboží a reklamace. Pojďme si je tedy ujasnit

Vrácení zboží

Pokud nejste s produktem spokojeni a není to způsobeno vadou zboží – tudíž ze strany prodejce, máte možnost tovar vrátit zpět. Podmínky jsou:

 • Produkt by měl být nepoškozený
 • Vrácen v originálním balení
 • S veškerým příslušenstvím
 • Do 45 kalendářních dnů
 • Poštovné platíte vy a to i za dodání – bude Vám strženo při dodání zboží FastTechu

Produkt můžete vrátit po kliknutí na tento odkaz.

Záruka a podmínky vrácení

 • DOA – Dead on Arrival nebo ihned pro rozbalení nefunkční se řeší jednoduše a pro Vás bez nákladů. Produkt zašlete zpět na adresu Fasttechu nejlevnější službou – tedy Českou Poštou a Fasttech Vám vrátí náklady spojené s dodáním. Produkt bude vyměněn a zaslán zpět na Vaší adresu. V případě DOA kontaktujte Fasttech ZDE.
 • Do 3 měsíců po obdržení – Stejné jako u DOA
 • Do 6 měsíců po obdržení – FastTech produkt vymění, náklady spojené se zasláním ale už zpět nedostanete (Je to cca. 150Kč)
 • Po 6 měsících – Fasttech Vám může zajistit opravu vašeho zařízení, servisní zásahy Vám ale budou účtovány. Před jakýmkoliv zásahem Vás Fasttech kontaktuje.

Obdrženo nesprávné zboží

V tomto případě Vám Fasttech vrátí peníze, nebo vymění produkt. Opět budou chtít zaslat produkt zpět – netuším jestli to bude nutné, pokud Vám dorazí věc za 25Kč, asi ne. Na zaslání zboží zpět máte 60 dnů od zaplacení – podmínky PayPalu.

Shrnutí

Nakupování z Fasttechu je bezpečné, nese ale svá rizika, stejně jako nákup na jiných portálech – nemáte dva roky záruku, nepodporujete České prodejce a nemáte Českou distribuci (manuál apod.). A jako všude, počkáte si než Vám produkt dorazí domů.
Na druhou stranu ušetříte  díky několika faktorům – Fasttech sídlí v Hong Kongu, tedy neplatíte daň. Dále neplatíte poštovné a jiné poplatky. Náklady Českých e-shopů jsou vyšší, než Fasttechu (pravděpodobně) a také musí z něčeho žít.

Poprosím Vás o malou službu. Nakupujte na FastTech kliknutím na tlačítko níže. Proč? Pokud nakoupíte přes toto tlačítko, dostanu z vaší objednávky něco málo na provoz webu a jeho růst. Ceny pro Vás zůstanou stejné, mě ale toto kliknutí velice pomůže a můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem… Děkuji, Dominik Pecháč 

VSTOUPIT NA STRÁNKU FASTTECH.COM

 
 

6 comments

 1. Objednal sem zboží 16.5.2019 bylo přiděleno číslo sledování a 24.5.2019 byla objednávka odeslána. Do této doby mi nic nepřišlo jen to hlásí odeslání objednávky. Nikdy před tím jsem takhke dlouho nečekal. Vždy max 3 týdny. Hodnota objednávky je 55 dolarů. Má někdo zkušenost s takovou dobou dodání? Děkuji Tomáš N.

 2. Dobrým deň! Som zo slovenska a mám otázku. ľúbi sa mi jeden tripod za 3.95€ na tinydeal.com. mám otázku za koľko tinydeal doručuje a poprípade keby som si tu u vás vybavil objednávku stihla by prísť do 3.2.2017?

  1. Dobrý den,
   pokud se zboží objedná do konce týdne, na 90% by mělo dorazit. Nový Čínský rok je až 28. ledna, tudíž by zásilka neměla být ovlivněna oslavou v Číně. Pokud nezvládnete zaplatit zboží, můžete se mi ozvat na e-mail a já Vás navedu. Pokud by jste přesto chtěl udělat objednávku skrz mně, stačí poslat e-mail s odkazem na produkt, Vaší adresu a Vás mob. telefon (pro přepravce). Obratem Vám zašlu pokyny pro platbu a co dělat dále.
   Můj e-mail: dominik.pechac@gmail.com
   Přeji Vám hezký den,
   Dominik Pecháč

  1. Dobrý den,
   CLO a DPH se nijak neřeší u objednávek do €25.
   Zjednodušeně to probíhá takto:

   U zboží do hodnoty 22€ se neplatí clo, ani DPH.
   Na zboží v hodnotě od 22 do 150 eur se vztahuje DPH, nikoli CLO
   Zboží nad 150 eur podléhá CLU i DPH.

   Přeji hezké svátky! Dominik Pecháč

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *