Kupovat značkové zboží nebo no-name?

Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci…
– tímto pravidlem jsem se zpočátku nákupu v Číně vůbec neřídil a hrábnul jsem vždy po nejlevnějším řešením… Z počátku klasická euforie že jsem udělal dobrý kup – ale pak mi začlo docházet, že to až tak dobrý byznys nebyl. Kabel po měsíci hrál jen v určité poloze, okay, udělal jsem uzel a bylo po problému – ale řekl jsem si že to takhle dál nejde. I když stál kabel jenom dvacku, mohl jsem měsíc co měsíc koupit nový. A člověku přijde že to je v pohodě, vždyť to stojí dvacku.. není ale lepší, koupit kabel o několik desítek korun dražší, ale kvalitnější? To samé s powerbankou – “20.000mAh” – a pak zjistím že má “pouze” 10.000mAh. Šroubováky, super za 30Kč – pak povoluji pevnější šroub a z bitu se stane jen kus kovu, který můžu hodit do koše. Při výběru zboží jsem tedy začal hledat značkové zboží – nejlépe od dodavatele který má vlastní stránky a k produktu je pořádný popis. Našel jsem pro Vás několik kvalitních výrobců a i když se cena zdá vyšší, kvalita za to stojí a ve finále uděláte nejlepší nákup za celou dobu. Výrobce budu postupně přidávat, podle mých zkušeností.

XiaomiXiaomi_logo_new

TOP značka na Asijském trhu. Mobilní telefony značky Xiaomi (Šajomi) se rozšířili v celkem hojném počtu i v ČR a není tomu divu. Nízká cena, skvělý výkon i super design. Odladěný systém a jak mnozí uživatelé říkají “Na první pohled je to nepřehledné. Když ale pochopíte systém OS MIUI, zamilujte si ho”. Xiaomi ale nekončí jen u telefonů – vyrábí příslušenství jako powerbanky, sluchátka, inteligentní náramky apod. Reaguje celkem svižně na požadavky trhu a tak se v jejich nabídce objeví i produkty jako čistička vzduchu, smart WiFi router, televize, TV box, prostě spousta elektroniky. Vyzkoušel jsem sluchátka, měl jsem v ruce telefon, používal jsem Xiaomi powerbanku – byl jsem vždy spokojen, jednou větou “Za málo peněz, hodně muziky”.

Xiaomi Piston (Kopie) kompletní balení - $4.28 http://goo.gl/sOuwlS
Xiaomi Piston (Kopie) kompletní balení

Xiaomi Piston Kopie  $4.98 – eBay

Oficiální web:  www.mi.com

Web, kde najdete všechny produkty Xiaomi: www.xiaomiproduct.com

VENTION

Značku Vention jsem si oblíbil hned poté, co mi nefungoval už druhý kabel z Číny. Objednal jsem tedy Vention 1M USB-MicroUSB kabel za cca. 80Kč a doufal jsem že už bude v pořádku. Přišel zabalený v pytlíku, smotaný, pytlík uzavřený. Kvalita zpracování na jedničku, funkčnost 100% – jiné kabely měli 50% funkčnost, protože jen nabíjeli, nebo po měsíci nedělali vůbec nic. Rovněž jsem objednal Micro USB OTG kabel poté, co se mi jiném kabelu za dolar zasekl USB konektor. Po vytáhnutí už OTG nefungoval. Kabel od Ventionu stál jednou tolik – a funguje krásně. Společnost se zabývá hlavně výrobou kabelů, v nabídce najdeme ale i sluchátka, HDMI rozbočovače, síťové RJ45 kabely apod. Cena se drží celkem nízko, což je dobrá zpráva.

Vention micro USB → USB – $2.84:  eBay

Vention  25CM MICRO USB OTG Kabel – $1.99 eBay

Vention 1M RCA → JACK 3.5mm – $4.98 eBay

Produkty si můžete prohlédnout na oficiální stránce: www.vention.org
 

ORICO Technologies

Jedna z firem která mě velice zaujala jak nabídkou produktů, tak jejich kvalitou. Opět se zabývá elektronikou, spíše příslušenstvím – kabely, USB powerbanky, nabíječky, ochranné zásuvky, USB huby či zařízení NAS prvotřídní kvality, od které se odvíjí cena. Není to již uplně klasická, levná Čína, ale společnost nabízející velice kvalitní produkty. Výhodou je oficiální účet na Aliexpress, kde je doprava zdarma. 

 

ORICO PÁSKY SE SUCHÝM ZIPEM - ORGRANIZACE KABELŮ
ORICO PÁSKY SE SUCHÝM ZIPEM – ORGRANIZACE KABELŮ
ORICO MICRO USB KABEL
ORICO MICRO USB KABEL
ORICO HDD RÁMEČEK 2.5 USB 3.0
ORICO HDD RÁMEČEK 2.5 USB 3.0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Oficiální stránka ORICO: www.orico.cc

Oficiální účet na Aliexpress: ORICO Technologies Co., Ltd.

Oficiální účet na Amazon : www.amazon.com

Oficiální účet na eBay: www.ebay.com

FUJICABLES

Kupoval jsem od této “Značky” kabel a jsem si ním velice spokojen. Proč v uvozovkách? O této společnosti se mi doposud nepodařilo vyhledat další informace. Kabel má na sobě text CABOS, bohužel jsem další informace nenašel. Každopádně jsou to velice kvalitní kabely – optické, RCA, HDMI, přechodky, 3.5mm Jack kabely… Ceny se pohybují výše, ale uděláte dobrou koupi. Reprobedny, na kterých byl kabel za 20Kč celkem šuměly. Po výměně za CABOS ustálo...
Cabos (FUJICABLES) 1.5m 3.5mm Jack → 3.5mm Jack – $3.79 Aliexpress

Kabely značky FUJICABLES můžete koupit ZDE

ARUN

Hledal jsem pro bratránka kvalitní kabely pro iPhone 4S, jelikož kopie většinou nefungovali, protože je iPhone nebral, nebo po měsíci letěli do koše. Po chvilce hledání jsem našel kabel od značky ARUN, za $5.50 2ks – super cena, na první pohled kvalitní, tudíž jsem je koupil. Očekávání se potrvdilo, kabely slouží skvěle. Všiml jsem si také, že mám doma USB nabíječku do auta od stejné značky, ale kupovanou v ČR. Přidávám na ní odkaz na Aliexpress:

Kabely pro Apple zařízení s 30pin konektorem za cen $5.5/2ks můžete koupit zde: ARUN 1.2m USB 30pin cable for Apple

Nabíječku 5V 3.1A do auta kupte zde: Dual USB 3.1A Car Charger

Ostatní produkty značky ARUN hledejte u ověřených obchodů: Zboží z Číny – List ověřených eshopů 

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 40 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

2 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *