Proč je zboží tak levné a ještě s poštovným zdarma?

Asi si při prvním pohledu na ceny zboží v Číně říkáte, že se musí jednat o podvod. Nedivím se Vám, ale svojí první objednávkou za 20kč začnete věřit. Tento článek Vám řekne proč je zboží tak levné a ještě je zdarma.
LEVNÉ ZBOŽÍ:

Výrobní ceny produktů jsou velice nízké, nezatíženy tolika vysokými daněmi a platy dělníku jsou nízké, tudíž vyjde opravdu zboží za velice nízké ceny. Zvláště, pokud si uvědomíte že na zboží není 21% daň a různé ostatní poplatky.

POŠTOVNÉ ZDARMA:

Zde si nejsem tolik jist ani já, každopádně Vám řeknu co vím. Zboží se posílá v hromadných objednávkách, takže prodejci dostanou velké množstevní slevy a ještě se seskupují, aby poštovné vyšlo opravdu na minimum. Proto také čekáte na balíček 3 týdny, čeká se až se naplní kontejner se zásilkami pro ČR a okolní země. Pokud chcete poslat balíček sami přes HongKong post, vyjde vás 100g balíček bez sledovacího čísla na 6,8$ – poté by se prodejcům přeci nevyplatilo posílat zboží za 20kč.  Druhá teorie je, že poštovné dotuje stát aby převálcoval konkurenci. Oběma teoriím se dá věřit, záleží na Vás. Důležité přeci je že poštovné je opravdu zdarma.

STÁLE NEVĚŘÍTE?

Pokud stále nevěříte, udělejte to jako já. Přečetl jsem mnoho článku se zkušenostmi s nákupem v Číně, ale stále se mi to nezdálo. Tak jsem objednal zboží za cca 50Kč a čekal. Po 3-4 týdnech mi opravdu přišel balíček.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 40 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

One comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *