Nákupy v Číně pomocí kryptoměn [BTC, ETH, LTC…]

Boom s kryptoměnami se dostal i k nám do Čech a tak bych rád zmínil, jak se dá nakupovat pomocí kryptoměn zboží v Asijských e-shopech. Některé e-shopy akceptují přímo Bitcoin (Například FastTech) ale takových e-shopů je málo a proto je jednoduší platit pomocí debetní platební karty  Unichange. 

Kde zakoupit kryptoměny?

Kryptoměny se dají koupit za jiné kryptoměny, hotovostí, bankovním převodem nebo za pomocí online platby. Nabízí se dnes spousta možností, kde BTC (či jinou kryptoměnu) zakoupit. Pojďme se na některé podívat: 

SMĚNÁRNY

Stejně tak jako za české koruny kupujete Eura, je možné koupit Bitcoin. Vzhledem k tomu, že Bitcoin (či jakákoliv jiná kryptoměna) je pouze virtuální, směnárny jsou také virtuální. 

BITCOMATY (BANKOMATY NA BTC)

Existují také offline směnárny, takzvané BITCOMATY. Veškeré informace o těchto bankomatech na virtuální měny najdete na webu BITCOMAT.CZ

 

Chci investovat do kryptoměn 

Pokud máte zájem bitcoin zakoupit z důvodu investice, můžete jej zakoupit pomocí služeb, které jsou uvedeny výše a následně uložit za pomocí TREZORu.

KURZY KRYPTOMĚN

SMĚNÁRNY 

BURZY

Kde se dá platit s kryptoměnami? 

Spousta firem začala akceptovat kryptoměny (hlavně BTC) namísto klasických peněz. V případě, že jste tedy zakoupili v dřívější době Bitcoin, Litecoin či jiné altcoiny a nyní je chcete utratit, můžete tak umožnit v těchto obchodech: 

ČESKÉ SPOLEČNOSTI

ZAHRANIČNÍ SPOLEČNOSTI

Jak prodat Bitcoin?

SMĚNÁRNY 

Těžba kryptoměn 

MINING POOL

 

 

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 40 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *