Nemáte platební kartu nebo se s ní bojíte platit na internetu? Žádný problém

Doteď jsem platební kartu na platby nepoužíval. Tudíž jsem ani nemohl nakupovat na Aliexpress, PayPal jsem si dobíjel převodem a v podstatě všechno, co se dalo platit „online a hned“ jsem nevyužíval. Nedávno jsem ale přišel na způsob, jak získat platební kartu bez vázání se k jakékoliv bance, žádné měsíční placení* (o poplatcích se ještě rozepíšu níže). Jednoduše přijdete do trafiky či jiného obchodu a řeknete „jednu platební kartu prosím“. Žádné vyplňování, podepisování, ověřování, nic. Zaplatíte 125Kč a odcházíte. Ano, jde to. Dokáže to Blesk Peněženka.


Od nového roku (2017) proběhly změny v zákoně a Blesk karta v návaznosti na tento zákon změnila podmínky. Pokud chcete platit Blesk kartou na internetu, je potřeba ověřit Váš věk.
Anonymita, žádné dluhy, jednoduchost

Blesk karta je momentálně jedinou anonymní platební kartou, kterou můžete v ČR sehnat.  – Na trhu jich je už více. Zaplatíte za ní 125Kč, kredit (částka, se kterou disponujete) je z počátku nulový, musíte si ho dobít. Za dobití zaplatíte 25Kč a dá se dobít bankovním převodem nebo na Sazka terminálech. Pokud chcete vložit 1000Kč, obsluze zaplatíte 1025Kč (1000Kč kredit, 25Kč poplatek). Následné platby jsou zdarma.

Výhody:

 • Anonymita
 • Žádné vázání se
 • Nemůžete se dostat do dluhů
 • Platíte ihned po aktivaci, bez ostatního papírování a vyřizování

Nevýhody:

 • Poplatky (na druhou stranu, zadarmo by to nešlo…)
 • Limit 10.000Kč (Anonymní)

Používání krok za krokem:

Zakoupení:

Kartu zakoupíte na několika místech ve vašem okolí – trafiky, potraviny, stánky… Nebo máte možnost ji objednat přes e-shop a nebo SMS. Pro zjištění nejbližšího prodejního místa se podívejte sem: Prodejní místa Blesk Peněženky

Cena Blesk Peněženky je 125Kč. 

 

Aktivace:

V balíčku, který zakoupíte najdete kartu a bezpečnostní kartičku s informacemi o kartě. Postupujte dle návodu na kartičce a aktivujte svojí kartu a zvolte si PIN kód  (aktivace probíhá přes telefonní automat, s nikým nehovoříte) Po aktivaci je karta funkční a vy můžete nakupovat

Zákaznická linka pro aktivaci: +420 267 197 097 

Dobití karty:

Kartu můžete dobít převodem, jinou platební kartou nebo na terminálech Sazka (tam kde se sází loterie, či dobíjí mobilní telefon). Poplatek za dobití je 25Kč, rovnou uvedu příklad – přejte si vložit na kartu 1000Kč, dobíjíte přes SAZKA terminál, obsluze tedy zaplatíte 1025Kč – 1000Kč kredit, 25Kč poplatek. Obsluha načte vaší kartu díky čárovému kódu z druhé strany, do tří minut by měla být částka k dispozici na kartě.

Poplatek za dobití: 25Kč – SAZKA, převod, jiná platební karta

Zvýšení limitů:

Pokud vám nestačí roční limit 10.000Kč, můžete si ho zvýšit. Stačí přejít na Přihlášení do Blesk Peněženky a vypsat vaše údaje. Tyto informace nikdo nekontroluje a vy tedy můžete stále zůstat Anonymní i se zvýšenými limity (Napíšete jiné jméno, bydliště, rok narození…) V případě ztráty Vám ale nebude pomoci. Limit se Vám po vyplnění údajů zvýší na 55.000Kč ročně.

Limit při totální anonymitě: 10.000Kč ročně 

Nakupování:

Nyní už máte kartu aktivovanou, máte zvýšený limit a disponujete nějakou částkou na kartě. Můžete tedy v pohodlí domova nakupovat zboží z celého světa. Stačí pouze kartu  používat – nakupovat zboží z Aliexpress, propojit kartu s PayPalem a v podstatě všude, kde se dá platit kartou. Kartu  je možné použít i pro výběr z bankomatu za poplatek 30Kč, ještě před tím si ale budete muset službu „Výběr z bankomatů“ (která navíc funguje pouze v ČR) aktivovat za jednorázový poplatek 25Kč.

Platby na internetu: ZDARMA

Karta placení

Blesk Peněženku již nadále nechci používat, peníze chci zpět.

V tomto případě můžete zůstatek své Blesk Peněženky převést zpět na účet…. Ano, tušíte dobře, za poplatek 30Kč. Pokud máte na kartě méně jak 500Kč, využijte PayPal – převeďte peníze z karty na kamarádův PayPal účet (500Kč při převodu z karty za 27Kč – čim méně, tím menší poplatek). Následně vám známý pošle peníze zpět (0CZK poplatek) a vy si je necháte převést do vašeho bankovního účtu (0CZK poplatek). Při částce 500Kč ušetříte 3 koruny 😀 a celý převod bude trvat déle, ale při častějších výběrech pod 500Kč se jedná o ušetření pár desítek korun, které můžete využít i jinak než placením poplatků. 
Poplatek za výběr na účet: 30Kč

Ceník a vysvětlení všech poplatků najdete na Ceníku Blesk Peněženky

 

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 40 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

2 komentáře

 1. Dobry vecer,chtel bych jse zeptat a poradit v tom postupu jak zaplatit zbozi z ciny je mozne vam zavolat?Nebo je take moze zbozi obednat primo pres vas?dekuji

  1. Dobrý den,
   určitě můžete zavolat, objednat zboží skrze mě také můžete,
   kontakt najdete zde
   Přeji Vám hezký den,
   Dominik Pecháč

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *