Potřebujete nakoupit rychle bez čekání?

Jak nakoupit v Anglii, Německu, Belgii… 

Často se stává, že bychom rádi např. kryt nebo tvrzené sklo na telefon… a ejhle, z Číny to potrvá skoro měsíc, v ČR za něj chtějí dost peněz…. Je tu řešení – nakupujte v Anglii, Německu, Belgii nebo v celé Evropě!

Jak to funguje?

Úplně stejně jako nakupování v Číně. Jen v tomto případě budeme používat eBay. Zde se u vyhledávání zboží nabízí možnost zobrazit nabídky pouze z Evropy. Doba dodání v tom případě činní cca 4 – 8dní, což je super. Doprava není drahá a zpravidla Vás věci z Anglie / Německa / jiných států EU vyjdou cca o 65% dráž (včetně dopravy) – není to tak hrozné, pro příklad kryt z Číny na iPhone stojí 60Kč, stejný kryt z Anglie vyjde na 100,- i s poštou.
V Anglii nakupuji…

V Anglii se dá koupit spousta zboží, v podstatě vše co se dá nakoupit v Číně. Jen o něco dráž. Často se zde ale také objevují předměty, které jinde nejsou k dostání – mluvím hlavně o náhradních dílech, např. tlačítko do klávesnice notebooku, plastové kryty atd. z použitých zařízení. Tyto předměty se ale neobjevují jen v Anglii, ale také Belgii, Ázerbájdžánu, Lichtenštejnsku či v Německu.
Ochrana kupujícího 

Vše probíhá doslova stejně jako nákup v Číně – v případě problému tedy postupujte podle návodu ZDE


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 40 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *