Reklamace zboží

Často se mě lidé ptají jak je to s kvalitou a zákaznickou podporou v Číně. Já osobně mám pouze kladné zkušenosti. Nakupuji z ověřených eshopů, které jsou na těchto stránkách, takže se nemusíte bát že to u Vás bude jinak.

Několik příhod:

Balíček mi po měsíci a půl stále nedorazil.

Píši tedy na podporu DealExtremu o svém problému. Dostalo se mi odpovědi, že se balíček nejspíše ztratil a kontaktovali přepravce aby ho našel. Po 14 dnech mi balíček dorazil do schránky, v pořádku.
balíček mi dlouho nepřišel. Kontaktoval jsem prodejce, ten druhý den odeslal zboží znovu. Druhý den mi přišla zásilka odeslaná jako první a za 3 týdny mi přišlo zboží znovu. Prodejce nechtěl nic zaplatit ani vrátit.
Zboží je nefunkční.

Objednal jsem si telefon Zopo C7. Po dvou měsících používání se začali objevovat problémy – telefon se vypínal, obrazovka blikala, neustále se vypínaly obě SIM karty. Napsal jsem tedy email na zákaznickou podporu kde mi bylo sděleno, že mám telefon odeslat zpět do Číny na reklamaci. Trochu jsem se obával ceny poštovného do Číny, tak jsem se šel zeptat na Poštu. Paní balíček zvážila, zeptala se mě jak to chci poslat – řekl jsem že stačí doporučeně, tudíž jsem nemusel vyplňovat hodnotu zboží ani účel posílání a poštovné mě stálo 120Kč. Po 2 týdnech zboží dorazilo do společnosti Zopo a za dalších 14 dní mi telefon po zaplacení poštovného (15$) poslali zpět. Telefon prošel celnicí po dodání faktů, že jde o reklamované zboží – více o CLU a DPH ZDE. Reklamace byla tedy poklidná, postupoval jsem podle pokynů prodejce a telefon je nyní v pořádku.Jako dárek jsem ještě dostal kryt na telefon 🙂

IMG_0837

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 40 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *